Çarşamba 10:00 - 13:00

DJ Saati

DJ Saati

Auto DJ, Radyo Koçubaba çalma listelerindeki parçaları karışık bir şekilde yayınlayan sisteme verilen isimdir.

Radyonun 7/24 aktif olması için Auto DJ ile sizlere kesintisiz bir yayın sağlıyoruz. Listelerimizdeki parçalar günün her saatinde sizlerin dinlemesine sunulmaktadır.

DJ Olmak İster misin?

Radyo Koçubaba, tamamen gönüllülük esasına göre hizmet verdiği için, siz de gönüllü olarak DJ olabilirsiniz. Radyo Koçubaba’da DJ olabilmeniz için tüm taleplerinizde yanınızdayız 🙂 1 Bilgisayar, 1 internet bağlantısına sahipseniz kolaylıkla DJ’lik yapabilirsiniz. Yayınlamak istediğiniz müzik arşiviniz varsa siz de hemen DJ olabilirsiniz. Mikrofondan sesinizi ulaştırmak tamamen size kalmış 🙂

Kullanmanız gereken programlar, ayarlar… Hepsi bizim tarafımızdan sağlanacak ve size sadece yayın yapmak kalacaktır. Yayın programınızın içeriğini de tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz. İster sadece müzik yayını yapın, isterseneniz sohbet edin, isterseniz yayında konuklarınızı ağırlayın. Yayın yapmak istediğiniz günleri ve saatleri de kendiniz belirleyebilirsiniz.

Dj Başvurusu yapmak için BURAYA tıklayarak İLETİŞİM sayfamızdan bizlere talebinizi iletebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaktır.

HABERLER

TÜMÜ